top of page

22. märtsil toimus Lääne-Virumaa välkmalemeistrivõistluste viimane, kolmas etapp


Kokku mängiti 3 turniiri, millest arvesse läksid kahe turniiri tulemused. Kui kohapunkte oli võrdselt, otsustas kolmas turniir. Nii oleme alati teinud.


Võitis Eino Vaher 2, teine oli Kalev Pagar 3 ja kolmas Olev Lillipuu 7 kohapunktiga. Neljandaks tulnud Rakvere Riigigümnaasiumi õpilaselt Karl-Eerik Lehelt hea esitus, samuti 7 kohapunktiga neljas koht. Viies oli Heiki Metsala 9 ja kuues Rakvere Reaalkooli õpilane Frank Jahhu 11 kohapunktiga.

Kokku osales võistlustel 14 mängijat, neist 8 koolinoort. Noorte arvestuses oli kolmas üldkokkuvõttes kaheksandaks tulnud Rasmus Kulp (Vinni-Pajusti Gümnaasium) 16 kohapunktiga.


Pildil vasakul kiirmales kolmas olnud Raido Sune (tema välkmales ei osalenud) ja paremal välkmale kolmas Olev Lillipuu.



 

Comentarios


bottom of page